Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας του Δημοτικού Σχολείου Καλλιπεύκης του Δήμου Τεμπών & των σχολικών μονάδων του Δημοτικού Διαμερίσματος Ναρθακίου για την Τετάρτη 2/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Τεμπών, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία του Δημοτικού σχολείου Καλλιπεύκης του Δήμου Τεμπών και με απόφαση του Δήμου Φαρσάλων, των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων στο Δημοτικό Διαμέρισμα Ναρθακίου, του Δήμου Φαρσάλων για την Τετάρτη 2/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Δείτε ΕΔΩ την απόφαση του Δήμου Φαρσάλων.

Δείτε ΕΔΩ την απόφαση του Δήμου Τεμπών.