Επαναπροσδιορισμός Λειτουργικών Υπεραριθμιών και Λειτουργικών Κενών κλάδου ΠΕ70-Δασκάλων για το διδακτικό έτος 2021-2022 – Ονομαστικός Χαρακτηρισμός Λειτουργικά Υπεράριθμων Εκπαιδευτικών και Πρόσκληση υποβολής Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων.

Δείτε ΕΔΩ την ανακοίνωση – πρόσκληση.

Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα με τον ονομαστικό χαρακτηρισμό λειτουργικά υπεραρίθμων εκπαιδευτικών του κλάδου ΠΕ70 (ανακοινοποίηση).

Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα Επαναπροσδιορισμού Λειτουργικών Υπεραριθμιών & συνολικών Λειτουργικών Κενών ΠΕ70, 2021-2022 (ανακοινοποίηση).

Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα με τα λειτουργικά κενά εκπαιδευτικών του κλάδου ΠΕ70.

Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα με τα κενά λόγω αναπλήρωσης Διευθυντών σχολικών μονάδων.

Δείτε ΕΔΩ την απόφαση επικαιροποίησης ομάδων σχολείων Π.Ε. Λάρισας.

Δείτε ΕΔΩ τις οδηγίες ηλεκτρονικής καταχώρισης Αίτησης-Δήλωσης τοποθέτησης Λ.Υ. ΠΕ70.