Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων των Κοινοτήτων Λιβαδίου, Αντιχασίων, Σαρανταπόρου, Ολύμπου, Καρυάς & Βερδικούσιας του Δήμου Ελασσόνας για την Τρίτη 1/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Ελασσόνας, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Λιβαδίου, Αντιχασίων, Σαρανταπόρου, Ολύμπου, Καρυάς και Βερδικούσιας του Δήμου Ελασσόνας για την Τρίτη 1/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Δείτε ΕΔΩ την απόφαση.