Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων του Δήμου Τεμπών, Αγιάς & Φαρσάλων την Τετάρτη 9/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Τεμπών, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των σχολικών μονάδων Καλλιπεύκης, Αιγάνης & Αμπελακίων του Δήμου Τεμπών την Τετάρτη 9/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Πατήστε ΕΔΩ για την απόφαση του Δημάρχου Τεμπών.

Επίσης, με απόφαση του Δημάρχου Αγιάς αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των σχολικών μονάδων Μελιβοίας & Στομίου του Δήμου Αγιάς την Τετάρτη 9/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Πατήστε ΕΔΩ για την απόφαση του Δημάρχου Αγιάς.

Τέλος, με απόφαση του Δημάρχου Φαρσάλων αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των σχολικών μονάδων Διλόφου & Ναρθακίου του Δήμου Φαρσάλων την Τετάρτη 9/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.