Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων των Κοινοτήτων Αντιχασίων, Βερδικούσιας, Καρυάς, Λιβαδίου, Ολύμπου & Σαρανταπόρου του Δήμου Ελασσόνας για την Τετάρτη 2/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Ελασσόνας, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Αντιχασίων, Βερδικούσιας, Καρυάς, Λιβαδίου, Ολύμπου και Σαρανταπόρου του Δήμου Ελασσόνας για την Τετάρτη 2/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Δείτε ΕΔΩ την απόφαση.