Archives for 01/11/2022

11

Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας του Δημοτικού Σχολείου Καλλιπεύκης την Τετάρτη 12/1/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Τεμπών, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία του Δημοτικού Σχολείου Καλλιπεύκης και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση του Δημάρχου Τεμπών. ΔΠΕ Λάρισας.
11

Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας σε σχολικές μονάδες Κοινοτήτων του Δήμου Ελασσόνας την Τετάρτη 12/1/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Ελασσόνας, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία στα Δημοτικά σχολεία και Νηπιαγωγεία των Κοινοτήτων Λιβαδίου, Δολίχης, Σαρανταπόρου, Λυκουδίου, Μηλέας, Καρυάς και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση. ΔΠΕ Λάρισας.
11

Επείγουσα ενημέρωση για τη λειτουργία των σχολικών μονάδων του Δήμου Φαρσάλων.

Με απόφαση του Δημάρχου Φαρσάλων - η οποία αναμένεται - αναστέλλεται, σήμερα Τρίτη 11.01.2022, η λειτουργία των σχολικών μονάδων του Δήμου Φαρσάλων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας με ταυτόχρονη έναρξη της εξ΄ αποστάσεως εκπαίδευσης. ΔΠΕ Λάρισας