Archives for 02/06/2023

06

Νεότερη ανακοίνωση για τη λειτουργία των σχολικών μονάδων του Δήμου Ελασσόνας στις 7/2/2023.

Mε νεότερη ανακοίνωση του Δημάρχου Ελασσόνας, αύριο Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2023, η έναρξη των μαθημάτων σε όλες τις σχολικές μονάδες του Δήμου Ελασσόνας, μετατίθεται κατά μία ώρα. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση του Δημάρχου Ελασσόνας.
DETAIL
06

Ενημέρωση για τη λειτουργία των σχολικών μονάδων του Δήμου Ελασσόνας στις 7/2/2023.

Σε ανακοίνωση του Δήμου Ελασσόνας για την αυριανή λειτουργία των  σχολείων επισημαίνονται: «Για αύριο Τρίτη 7 Φεβρουαρίου ανακοινώνεται ότι η λειτουργία των σχολείων στις κοινότητες: Καρυάς Λιβαδίου Σαρανταπόρου Κρανέας Λουτρού Βερδικούσιας θα ξεκινήσει 1 ώρα αργότερα. Όλα τα υπόλοιπα σχολεία θα λειτουργήσουν κανονικά». ΔΠΕ Λάρισας
DETAIL