Archives for 03/01/2022

01

Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των Δ.Σ. Αιγάνης και Ν/Γ Αιγάνης για την Τρίτη 1/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Οι παρακάτω σχολικές μονάδες δεν θα λειτουργήσουν τη 1-3-2022 λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης: – Δημοτικό Σχολείο Αιγάνης. – Νηπιαγωγείο Αιγάνης.

01

Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των Δ.Σ. Διλόφου και Ν/Γ Ναρθακίου για την Τρίτη 1/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Κατόπιν ενημέρωσης, οι παρακάτω σχολικές μονάδες δεν θα λειτουργήσουν τη 1-3-2022 λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης: – Δημοτικό Σχολείο Διλόφου. – Νηπιαγωγείο Ναρθακίου.

01

Ενημέρωση για αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων των Κοινοτήτων Λιβαδίου, Αντιχασίων, Σαρανταπόρου, Ολύμπου, Καρυάς & Βερδικούσιας του Δήμου Ελασσόνας για την Τρίτη 1/3/2022 και εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Δημάρχου Ελασσόνας, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Λιβαδίου, Αντιχασίων, Σαρανταπόρου, Ολύμπου, Καρυάς και Βερδικούσιας του Δήμου Ελασσόνας για την Τρίτη 1/3/2022, λόγω καιρικών συνθηκών και εφαρμόζεται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση.