Archives for 07/08/2022

Ιούλ
08

Επαναπροσδιορισμός Λειτουργικών Υπεραριθμιών και Λειτουργικών Κενών κλάδου ΠΕ70 για το διδακτικό έτος 2022-2023 – Ονομαστικός Χαρακτηρισμός Λ.Υ. Εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70 – Πρόσκληση υποβολής Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων Εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70.

Δείτε ΕΔΩ την Ανακοίνωση – Πρόσκληση. Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα με τον ονομαστικό χαρακτηρισμό ΛΥ εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70 (ανακοινοποίηση). Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα Επαναπροσδιορισμού ΛΥ & Λειτουργικών Κενών ΠΕ70. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση επικαιροποίησης ομάδων σχολείων Π.Ε. Λάρισας. Δείτε ΕΔΩ τις οδηγίες ηλεκτρονικής καταχώρισης Αίτησης-Δήλωσης τοποθέτησης Λ.Υ. ΠΕ70.
DETAIL
Ιούλ
08

Επαναπροσδιορισμός Λειτουργικών Κενών κλάδου ΠΕ60 για το διδακτικό έτος 2022-2023 – Ονομαστικός Χαρακτηρισμός Λ.Υ. Εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60 – Πρόσκληση υποβολής Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων Εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60.

Δείτε ΕΔΩ την Ανακοίνωση – Πρόσκληση. Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα ονομαστικού χαρακτηρισμού ΛΥ εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60. Δείτε ΕΔΩ τον πίνακα με τις λειτουργικές υπεραριθμίες & τα λειτουργικά κενά εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60. Δείτε ΕΔΩ την απόφαση επικαιροποίησης ομάδων σχολείων Π.Ε. Λάρισας. Δείτε ΕΔΩ τις οδηγίες ηλεκτρονικής καταχώρισης Αίτησης-Δήλωσης τοποθέτησης Λ.Υ. ΠΕ60.
DETAIL